چه چیزی باعث موفقیت ما شده است

درباره اوکی فیس بیشتر بدانید

ما اوکی فیس ی ها از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در حوزه لوازم آرایشی بهداشتی بانوان آغاز کردیم.

و از فروردین ماه ۱۴۰۰ تصمیم گرفتیم که تمرکز خود را فقط بر روی یک محصول (ماسک نقابی صورت یا ماسک ورقه ای) بگذاریم، چون ماسک نقابی طرفداران خیلی زیادی داشت و بسیاری از خانم‌هایی که به دنبال بهترین ماسک صورت می‌گشتند، سراغ این محصولات را از ما می گرفتند. انصافاً هم باید گفت افزایش محبوبیت این ماسک‌ها بی‌دلیل نیست؛ زیرا در کمترین زمان، پوست شما را شاداب و با طراوت می‌کنند.

و در نهایت ما فقط و فقط یک محصول ماسک نقابی صورت یا ماسک ورقه ای را عرضه می کنیم، تا بتوانیم با توجه به نیاز و نوع پوست مشتریان خود بهترین ماسک نقابی صورت و ماسک زیر و دور چشم و چسب بینی را به آنها معرفی کنیم.

فروشگاه ماسک نقابی اوکی فیس
چگونه می توانید از ما خرید کنید؟

از فروشگاه ما با اطمینان خرید کنید

شما عزیزیان می توانید خیلی راحت محصول خود را با توجه به نوع پوست خودتون انتخاب کنید و اونو توی سبد خریدتون اضافه کنید و بعد با شماره موبایلتون داخل سایت ثبت نام کنید و با کلیه کارت های بانکی خیلی سریع و امن محصول تون و خرید کنید و منتظر باشید تا ما خیلی سریع اونو به دست تون برستونیم.

اگر هنگام انتخاب محصول یا خرید اینترنتی مشکلی داشتید اصلا نگران نباشید، ما ۷ روز هفته ۲۴ ساعت شبانه روز آنلاین هستیم تا شما بون مشکل از سایت ما خرید کنید.

دایرکت داخل اینستاگرام: Okeyface

ecommerce
معرفی انواع ماسک نقابی

با توجه به نوع پوست تان انتخاب کنید

delivery-truck
ارسال رایگان محصولات

حمل و نقل رایگان

shopping-store
بدون محدودیت مکانی

از همه جا خرید کنید

timer
ارزش وقتتان را بدانید

وقت شما طلاست

خرید اینترنتی ماسک نقابی صورت